O firmie

NOWEX s.c.- to firma z wieloletnią tradycją, której początki sięgają lat 90-tych.

Pierwotnie działalność miała opierać się głównie na budowie sieci komputerowych i telekomunikacyjnych na terenie ówczesnego województwa bydgoskiego. Specyfika naszej działalności skoncentrowana była na współpracy z firmami telekomunikacyjnymi w zakresie instalacji centrali telefonicznych. W miarę rozwoju firmy rozszerzyliśmy branżę idąc w kierunku dziedziny elektroniki i techniki telewizyjno-satelitarnej. Z racji doświadczenia w projektowaniu sieci i wykonawstwie, zaczęliśmy obsługiwać prawie wszystkie nowo powstałe w Bydgoszczy i okolicy osiedlowe telewizje kablowe.
Wraz rozwojem technologii zakres naszych usług został rozszerzony o budowę zaawansowanych sieci bezprzewodowych WiFi. Oferujemy również spawanie światłowodów jednomodowych oraz wielomodowych. Posiadamy niezbędny osprzęt do wykonania spawów, jak i pomiarów wraz z dokumentacją.

W niedługim czasie, obserwując postęp w dziedzinie informatyki położyliśmy nacisk na akcesoria komputerowe, urządzenia sieciowe i peryferyjne. Rozpoczęliśmy intensywną współpracę z wieloma producentami i dystrybutorami, wśród których wiodącą okazała się marka LOGITECH. Równocześnie wprowadzaliśmy do sprzedaży materiały eksploatacyjne do drukarek, faxów, urządzeń wielofunkcyjnych, co pozwoliło uczestniczyć w przetargach publicznych i jednocześnie pozyskać wiele instytucji jako długoletnich partnerów.

Obecnie obsługujemy nawet najbardziej wymagających Klientów na terenie całego kraju.
Wśród naszego asortymentu znajdziecie Państwo:

 • komputery, laptopy, faxy, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, skanery, plotery, niszczarki

 • akcesoria i programy komputerowe m.in.: myszy, klawiatury, słuchawki, głośniki, kamery, routery, pendrivy, karty pamięci, płyty CD, DVD

 • materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych, urządzeń wielofunkcyjnych i faxów m.in.: tusze, tonery, bębny, zespoły oleju, taśmy barwiące

 • akcesoria dla graczy

 • akcesoria dla sieci radiowo-telewizyjnych i sieci komputerowych

 • preparaty pielęgnacyjne do monitorów LCD i sprzętu elektronicznego

 • Ponadto świadczymy usługi w zakresie:

 • projektowania i realizacji sieci telewizji kablowych i satelitarnych

 • sieci telewizji przemysłowej

 • anten zbiorowych do odbioru przekazów naziemnych i satelitarnych

 • sieci komputerowych i telefonicznych

Posiadamy wyspecjalizowanych pracowników do obsługi Klientów w każdej z naszych dziedzin działalności.

Długoletnia obecność na rynku oraz profesjonalna i staranna obsługa sprawiły, że grono naszych stałych Klientów jest bardzo liczne i stale się poszerza.


Stosujemy zasadę "zawsze może być lepiej" co sprawia, że nie
pozostajemy w miejscu i stale rozwijamy się.